KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8493197
nr 849 3197
Etsning
Elggren, "Jungfrun", signerad, -89, motivets mått: 19 x 12
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 september 2013
kl 18:14:38
30/9 11:16:58
150 kr
30/9 17:50:01